Vagyonvédelmi szakértő

Dátum: 2024. máj. 10.

Hely: Szentes, Csongrad, HU, 6600

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a vezetői karrierút vonz és képes vagy folyamatosan fejlődni, tanulni, hogy 5-15 év alatt sikeres középvezetővé és/vagy felsővezetővé válhass, valamint érték számodra a minőségi élelmiszergyártás, akkor nálunk a helyed! Csatlakozz a Bonafarm Csoport csapatához.

A munkakör célja:

A komplex vagyonvédelmi tevékenység irányítása, végrehajtása, valamint részvétel annak éves tervezésében, szervezésében.

Feladataid lesznek:

  • Az alföldi régióban a mezőgazdasági telepeken a vagyonvédelmi feladatok végrehajtása, koordinálása (szükség esetén helyettesítés más területen);
  • Vagyonvédelmi, biztonságtechnikai adminisztrációs feladatok elvégzése, naprakészen tartása;
  • Vagyonvédelemhez köthető nyomkövető rendszer felügyelete;
  • Az alvállalkozók felügyelete, munkavégzési helyek rendszerszintű ellenőrzése, auditálása;
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, valamint
  • A vagyonvédelmi technikai rendszerek működésének ellenőrzése, ezek javításának, karbantartásának megrendelése.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel vagyonvédelmi/rendészeti szakmai tapasztalattal;
  • Van legalább 2 éves tapasztalatod (előny, ha vagyonvédelem/ biztonságtechnika területén);
  • Önállóan, precízen és pontosan végzed a munkád;
  • Határozottság és jó kommunikációs képesség jellemez;
  • Gyakorlatorientált vagy;
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel, valamint
  • Van B kategóriás jogosítványod.

Előnyt jelent, ha

  • Vagyonvédelemben szerzett végzettséged van, vagy hivatásos rendvédelmi múlttal rendelkezel.

A Bonafarm Csoport a közép-európai régió egyik meghatározó élelmiszergazdasági szereplője. Kiemelkedő és stabil piaci helyze¬tünk a fogyasztói igényekhez való rugalmas alkalmazkodás képessége, az adatvezérelt stratégiai tervezés, a folyamatos fejlesztések és a legmodernebb technológiák alkalmazása mellett a magasan képzett kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül.
Vertikális felépítésű cégcsoportunkban növénytermesztéssel, takarmánygyártással, állattenyésztéssel, valamint hús- és tejfeldolgozással is foglalkozunk, tevékenységünk pedig minden pontján ellenőrzött és nyomon követhető. Egészséges, finom termékeinket olyan meghatározó, Magyarországon vezető szerepet betöltő, és külföldön is ismert márkanevek alatt értékesítjük fogyasztók milliói számára világszerte, mint a PICK, a HERZ, a VALDOR vagy a Mizo. Már a környező országokban is saját cégképviselettel rendelkezünk, annak érdekében, hogy termékeink piaci értékesítésének lehetőségeit tovább erősítsük.