Növénytermesztési egységvezető

Dátum: 2024. ápr. 21.

Hely: Marcaltő, Veszprem, HU, 8531

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Agroprodukt Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Agroprodukt Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

A növénytermesztési egység munkálatainak zökkenőmentes szervezése, irányítása és végrehajtása.

Feladataid lesznek:

  • Közreműködik az ágazat tervének kialakításában, elkészítésében, annak végrehajtásában.
  • A meghatározott technológiák ágazatra történő adaptálása, a végrehajtáshoz szükséges eszközök, anyagok, munkaerő biztosítása.
  • A gazdaságosság és a hatékonyság fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozása, végrehajtása, ellenőrzése, elemzése a növénytermesztési ágazaton belül.
  • Közvetlen felügyelete alá tartozó és a munkaterületén növénytermesztési feladatot végző összes munkavállaló munkájának irányítása, ellenőrzése, értékelése, munkaköri leírások valamint technológiai utasítások elkészítése, jóváhagyása.
  • Naprakészen, és az alapbizonylatokkal megegyezően vezeti a kötelező nyilvántartásokat, azok adatait rendszeresen egyezteti a könyvviteli adatokkal.
  • Biztosítja a betakarított termények valóságnak megfelelő bevételezését. Ellenőrzi a terméselszámolásokat, gondoskodik a termények szakszerű tárolásáról.
  • Szakmailag felügyeli az egység növényvédelmi munkáit.
  • A tömegtakarmányok betakarítás előtti szemléjén részt venni és a jegyzőkönyvben rögzített megállapodásokat betartani.
  • Saját munkaterületén a növénytermesztés működésének keretet szabó, mindenkor hatályos jogszabályok betartása, betartatása.
  • Az irányított ágazatban gondoskodik a munkavédelmi-, tűzvédelmi-, és környezetvédelmi, valamint munkajogi szabályok betartásáról, a biztonságos és egészséget nem veszélyeztető munkafeltételek biztosításáról.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel (agrármérnök/ növényorvos),
  • ha van legalább 3-5 év szakmai tapasztalatod,
  • proaktív, rugalmas személyiség jellemez,
  • képes vagy önálló döntéshozatalra,
  • van „B” kategóriás jogosítványod és
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Office programokat.

Előnyt jelent:

  • vezetői tapasztalat;
  • Agrovir farmmenedzsment rendszer ismerete;
  • angol nyelvtudás.

Agroprodukt Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint munkatársaink szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
Agroprodukt Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.