Gépüzemeltetési vezető

Dátum: 2024. márc. 31.

Hely: Kislippó, BA, HU, 7775

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bóly Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bóly Zrt.  csapatához.

Feladataid lesznek:

  • A műszaki ágazat gépeinek üzemeltetése, a gépi munkákkal kapcsolatos közvetlen termelési irányítás a növénytermesztő egységvezetővel, növényvédelmi mérnökkel és a növénytermesztési műszakvezetőkkel, valamint a társágazatok vezetőivel együttműködve,

  • a társágazatok által megrendelt eszközök üzembiztonságának fenntartása, megelőző, tervszerű és eseti javítások elvégeztetése,

  • karbantartásban, javításban résztvevő szakemberek, csoportok irányítása,

  • munkavégzés során a munkagépek beállításának meghatározása és ellenőrzése a növénytermesztői igények alapján,

  • az irányításod alá tartozó munkavállalók részére az éves munkaidő vezénylési terv elkészítésében való részvétel,

  • az egységhez tartozó erő- és munkagépek műszaki állapotának ellenőrzése és felügyelete, illetve javításának előkészítése a műhelyvezetővel együttműködve,

  • a felügyelete alá tartozó egység erőgépei vonatkozásában az üzemanyag felhasználásának ellenőrzése, nyomon követése, az üzemanyagnormák ellenőrzése, eltérés esetén jelzése a közvetlen vezetődnek.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel közép/felsőfokú műszaki, (mezőgazdasági) gépész/gépészmérnöki végzettséggel,
  • érdeklődsz az agráripari műszaki technológiák iránt,
  • a MS Office programokat magabiztosan használod, illetve
  • rendelkezel B típusú jogosítvánnyal.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben eltöltött 2-3 év munkatapasztalat,
  • van gyakorlatod fizikai dolgozók irányításában,
  • ismered az SAP vállalatirányítási rendszert és
  • jó kommunikációs képesség és határozottság jellemez.

Bóly Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
Bóly Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.