Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Szőlészeti telepvezető

Dátum: 2020.11.04.

Hely: Kisharsány, BA, HU, 7800

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Csányi Pincészet Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Csányi Pincészet Zrt. csapatához.

A munkakör célja:

A szőlészeti telep szakszerű, hatékony működésének támogatása.

Feladataid lesznek:
  • Az irányításod alá tartozó területeken a meghatározott technológia szerint a termelési feladatok elvégeztetése és ellenőrzése,
  • javaslatot készíteni az általad irányított táblák technológiájára, hozamaira és a várható költségszintjére,
  • önálló felelősséggel gondoskodni a termelés, a telepítés és a kivágás végrehajtásáról a jóváhagyott terv keretei között,
  • a szőlőterületek kultúrállapotáról való gondoskodás,
  • a szőlészeti géppark igazgatása, karbantartása, valamint a hozzá tartozó adminisztrációk elvégzése.
Miért válassz minket?
  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.
Téged keresünk, ha:
  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • van minimum 3 év szakmai tapasztalatod,
  • felhasználói szinten ismered a MS Office alkalmazásokat, valamint
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal,
  • Precizitás, önálló munkavégzés jellemez
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel.
  • Rugalmas, együttműködő személyiség vagy,
  • Kitartás, jó munkabírás jellemez

Csányi Pincészet Zrt.  nagy múltra tekint vissza, elődjét Teleki Zsigmond alapította Chateau Teleki Borászat néven 1881-ben. Mára korszerű borászati üzemmé váltunk, évente 2,5 millió palack bort készítünk több mint 70 kollégánk szakértelmének segítségével. A Csányi Pincészet Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.