Fiaztató vezető

Dátum: 2024. ápr. 25.

Hely: Dombóvár, TO, HU, 7200

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Dalmand Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Dalmand Zrt.  csapatához.

Munkavégzés helye:

Szilfási sertéstelep

A munkakör célja:

A fiaztató feladatainak összefogása, irányítása, valamint a tervezett mutatószámok elérésének biztosítása.

Feladataid lesznek:

  • A fiaztató napi munkafolyamatainak irányítása a tenyésztési technológia iránymutatásának megfelelően,
  • a sertéstelepi szaporulati tervben meghatározott feladatok teljesítése,
  • a felügyelete alá tartozó dolgozók beosztásának elkészítése, ügyelve a törvényi előírások betartására,
  • a felügyelete alá tartozó beosztottak napi munkavégzésének irányítása,
  • napi szintű rögzítés,
  • részlegvezető kollégák helyettesítése
  • az állategészségügyi prevencióknak megfelelően kiemelt figyelmet fordítani az egyszerre telepítés, ürítés elvének maradéktalan betartására, valamint az istállótakarítás és fertőtlenítési feladatok elvégzésére.

Miért válassz minket?

  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívást és értékteremtő feladatokat,
  • Nagyfokú önállóságot,
  • Versenyképes jövedelmet és juttatásokat,
  • Cafeteriat és útiköltség támogatást,
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel minimum középfokú szakirányú végzettséggel,
  • elkötelezett vagy az állatokkal történő foglalkozás iránt,
  • van már tapasztalatod sertéstelepen,
  • elhivatott vagy a szakmád iránt és
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Dalmand Zrt.  jogelődje 1949-ben alakult meg. 2003-tól a Bonafarm Csoport tagjaként az ország egyik legnagyobb és legismertebb mezőgazdasági termelője, amely több mint 300 főt foglalkoztat.
Dalmand Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.