Műszaki ügyintéző

Dátum: 2024. ápr. 3.

Hely: Dalmand, TO, HU, 7211

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. csapatához.

A munkakör célja:

Feladataid lesznek:

  • TMK, műszaki raktár anyag bevételezés és kiadás SAP adminisztrációjában szükség szerint részt vesz;
  • Anyagkiadás a karbantartók részére;
  • Gondoskodik a készletek naprakész nyilvántartásáról;
  • Az üzemegységre vonatkozó jogszabályok, előírások, szabályzatok, utasítások betartása, betartatása
  • Műszaki területhez kötődő anyagszámok, partnerkódok igénylése ezek karbantartása, munkalapok rögzítése és anyagkiadások dokumentálása, megrendelések elkészítése;
  • Kritikus alkatrészek folyamatos ellenőrzése;
  • Negyedéves műszaki anyag leltárok előkészítésében való részvétel;
  • Negyedéves műszaki anyag leltárokban való részvétel;
  • A tárgyi eszközök nyilvántartása, dokumentálása, kiadása, leltári számok ellenőrzése, megkérése, leltár előkészítése, selejtezése
  • Éves tárgyi eszköz leltárokban való részvétel;
  • Műszaki anyagok beszerzése (ajánlatkérés, beszerzési megrendelések elkészítése)
  • Külső vállalkozóktól adott munkákra ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése, a munkavégzéshez szükséges dokumentáció elkészítése.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • van középfokú végzettséged (műszaki jellegű irányzat)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben;
  • a MS Office programokat felhasználói szinten ismered;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.  több mint 1500 termékével meghatározó szereplője a magyar takarmánypiacnak. Célunk, hogy a hazai és nemzetközi piac sikeres nagyvállalkozásaként működve hozzájáruljunk az egészséges élelmiszerek gazdaságos előállításához.
Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.