Beruházási mérnök

Dátum: 2024. ápr. 21.

Hely: Dalmand, TO, HU, 7211

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Dalmand Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Dalmand Zrt.  csapatához.

A munkavégzés helye:

Dalmand

A munkakör célja:

A Dalmand Zrt. éves, közép és hosszú távú beruházási tervének előkészítésében való közreműködés, a tervek végrehajtásában aktív részvétel. A cégek beruházásainak nyomon követése, koordinálása, valamint a Bonafarm Mezőgazdaság létesítményeinek digitalizálása.

Feladataid lesznek:

  • a Dalmand Zrt. telephelyein tervezett fenntartási és beruházási munkák teljeskörű előkészítése, versenyeztetése, lebonyolítása;
  • egyes beruházások indításához szükséges tervek és engedélyek meglétének ellenőrzése, ellenőriztetése, a hiányzók pótlása;
  • hatóságokkal kapcsolatos ügyek intézése, engedélyeztetési eljárások lefolytatása, egyeztetések, kapcsolattartás;
  • tervek átvétel előtti ellenőrzése, ellenőriztetése a megadott paraméterek és ágazati igények alapján;
  • a kivitelezések versenyeztetéséhez kapcsolódó, -a beszerzési szabályzatnak megfelelő- pályázati dokumentáció előkészítése, a beszerzési eljárásban való közreműködés;
  • beruházásokkal kapcsolatos szerződések előkészítése, előkészíttetése, aláíratása, kezelése;
  • beruházásokkal kapcsolatos munkák nyomon követése, műszaki paraméterek, határidők, hatósági előírások, jogszabályok, szerződéses kötelezettségek betartása, betartatása;
  • pályázatok előkészítésének műszaki támogatása, elszámolásában való részvétel;
  • a Dalmand Zrt. éves beruházásainak összeállításában való részvétel, ágazatokkal történő egyeztetések lebonyolítása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívásokat és értékteremtő feladatokat,
  • Nagyfokú önállóságot,
  • Versenyképes jövedelmet és juttatásoka
  • Vállalati autót, laptopot és mobiltelefont.
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel szakirányú (építészmérnök) felsőfokú végzettséggel,
  • min. 3 év tapasztalattal a következő területeken: tervezés előkészítése, kivitelezés előkészítése és bonyolítása, engedélyeztetési eljárások lebonyolítása, költségvetés készítés;
  • kiemelkedő Office ismeretekkel rendelkezel,
  • pontosan, precízen és önállóan végzed a munkád,
  • magas szintű problémamegoldó, analitikus gondolkodás és jó kommunikációs képesség jellemez,
  • proaktív személyiség vagy és
  • van „B” kategóriás jogosítványod.

Előnyt jelent, ha

  • TERC, költségvetés készítő program ismerete, használata.

Dalmand Zrt.  jogelődje 1949-ben alakult meg. 2003-tól a Bonafarm Csoport tagjaként az ország egyik legnagyobb és legismertebb mezőgazdasági termelője, amely több mint 300 főt foglalkoztat.
Dalmand Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.