MIZO Senior brand manager

Dátum: 2024. júl. 4.

Hely: Budapest, BU, HU, 1123

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bonafarm Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

A Mizo márka erősítése és a kijelölt termékkategóriák márkamenedzsment feladatainak ellátása.

Feladataid lesznek:

  • Nemzetközi és hazai fogyasztói és iparági trendek ismerete, elemzése, azok alapján hosszú- és középtávú akcióterv készítése
  • Üzletági éves tervezésben aktív és proaktív részvétel, hosszútávú stratégia lebontása éves célokra, a célok eléréséhez szükséges aktivitási terv kidolgozása és megvalósítása
  • A termékkör márkastratégiájának kidolgozása és az akcióterv megvalósítása
  • Innovációk, új termékötletek generálása, termékfejlesztési javaslatok megvalósítása
  • Márka pozícionálásán alapuló márkakommunikációs stratégia és annak implementálása
  • Marketing kommunikációs és promóciós kampányok teljes körű menedzselése a brieftől a visszamérésig, ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Fogyasztói kutatások kezdeményezése, készíttetése és elemzése, konklúziók levonása és az üzleti tervbe történő beépítése
  • A tervekkel összhangban a marketing költségvetés (budget) kialakítása és követése

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • 4-5 év brand manager tapasztalatod van FMCG Food területen
  • Multinacionális környezetben szereztél már tapasztalatot
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Angol nyelvismerettel rendelkezel
  • Stabil ATL, BTL és digitális marketing tapasztalattal rendelkezel
  • Ügynökségekkel történő munkavégzésben és kapcsolattartásban jártas vagy
  • Stratégiai gondolkodásmód, megalapozott és határozott operatív tudásod van
  • Pragmatikus, proaktív, megoldó hozzáállás jellemez, valamint képes vagy önállóan felelősségteljes munkát elvégezni
  • Inspiráló, együttműködő, csapatszellemű, asszertív szemléletmóddal rendelkezel
  • Dinamikus és agilis személyiség jellemez, valamint rugalmas, következetes és transzparens vagy
  • Üzleti és pénzügyi szemlélettel rendelkezel
  • Újításokkel, változásokkal szemben pozitív attitűddel állsz

Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.
Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.