MIZO Group Brand Manager

Dátum: 2024. ápr. 8.

Hely: Budapest, BU, HU, 1123

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bonafarm Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

A Mizo-nál hisszük, hogy ez emberek és a családok különbözőek, ez alapján alakítják ki változatos étkezési szokásaikat, és ez így van jól. Célunk a fogyasztók és az igényeik megértése és olyan márka és termékportfólió kialakítása, amely ezen a megértésen alapszik, sőt, ennek elébe megy. Olyan tapasztalt és sokoldalú Group Brand Managert keresünk, aki szintén ebben hisz és ez alapján dolgozik.
A MIZO Magyarország 4. legválasztottabb FMCG márkája, a tejipar egyik legjelentősebb szereplője.
Célunk a Sole-Mizo portfólió és a Mizo márka pozíciójának erősítése, mind hazánkban, mind a határokon túl. A MIZO Group Brand Manager felel a MIZO márka üzleti céljainak eléréséért, vezeti a stratégiai folyamatokat és a márkacsapat vezetőjeként támogatja a brand managereket a napi munkavégzés során.

Feladataid lesznek:

  • A Mizo márkacsapat vezetése, a brand managerek munkájának összefogása, támogatása
  • A csapaton belüli keretrendszerek, folyamatok, információáramlás előmozdítása
  • Szoros együttműködés az értékesítési, trade marketing, kontrolling kollégákkal a tervezés és az aktivitások sikeres megvalósítása érdekében
  • Nemzetközi és hazai fogyasztói és iparági trendek ismerete, elemzése, megértése, és azok alapján hosszú- és középtávú akcióterv készítése, azok sikeres márka- és új termékkoncepciókba fordítása
  • Üzletági hosszútávú és éves stratégia kialakításában való aktív részvétel, a tervezés marketing oldalról való vezetése és összefogása, a stratégia lebontása éves célokra, a célok eléréséhez szükséges aktvitás terv kidolgozása és végrehajtása
  • A meghatározott éves üzleti célok teljesítése
  • A teljes Mizo márka egységes átlátása és kezelése a brand managerekkel együtt
  • A Mizo kommunikációs stratégiájának/ folyamatainak optimalizálása, ezen belül a Mizo digitális stratégia kialakítása és életre hívása
  • A Mizo médiatevékenységének összefogása (éves tervezés, médiatárgyalások)
  • Ügynökségekkel való sikeres és hatékony partneri együttműködés elősegítése
  • A tervekkel összhangban a marketing költségvetés (budget) kialakítása és felügyelete

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • 8+ év (senior) brand manager tapasztalattal rendelkezel FMCG területen
  • Tapasztalt vezető vagy
  • Csapatvezetésben (4+ fő) szereztél már tapasztalatot
  • Dolgoztál már multinacionális vállalati környezetben
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Aktív angol nyelvtudásod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Stratégiai gondolkodásmód, megalapozott és határozott operatív szakmai tudás jellemez
  • Strukturált rendszerlátásmódod van, valamint fejlett üzleti és pénzügyi szemlélettel rendelkezel
  • Inspiráló, együttműködő, csapatszellemű, asszertív és nyitott szemléletmódú vagy
  • Nagyszerű kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Pragmatikus, proaktív, „can do” megoldó hozzáállás jellemez
  • Újítások, változások iránt pozitív attitűddel rendelkezel
  • Rugalmasság, következetesség és transzparencia jellemez
  • Dinamikus, agilis személyiség vagy
  • Képes vagy önálló, felelős munkavégzésre

Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.
Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.