Fenntarthatósági vezető

Dátum: 2024. ápr. 22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1123 Alsómocsolád, BA, HU, 7345 Baja, Bacs-Kiskun, HU, 6503 Bóly, BA, HU, 7754 Dalmand, TO, HU, 7211 Mohács, BA, HU, 7700 Nagyigmánd, Komarom-Esztergom, HU, 2942 Pápa, Veszprem, HU, 8511 Pécs, BA, HU, 7693 Szeged, Csongrad, HU, 6720 Szentes, Csongrad, HU, 6600 Villány, BA, HU, 7773

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bonafarm Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

Fő prioritásként a cégcsoport felkészítése a Fenntarthatósági jelentési kötelezettség teljesítésére. Továbbá a környezeti, társadalmi és vállalati szempontok képviselete és a fenntarthatósági szemlélet építése cégcsoport szinten.

Feladataid lesznek:

  • A jelentési kötelezettség elvégzéséhez szükséges előkészítő folyamatok és infrastruktúra kialakítása, valamint a fenntarthatósággal kapcsolatos feladatok csoport szintű koordinációja
  • Csoport éves fenntarthatósági jelentésének elkészítése
  • Fenntarthatósági KPI-ok meghatározása, nyomonkövetéshez szükséges folyamat kialakítása
  • Jogszabályi környezet nyomonkövetése. Jogszabály változások implementálása, összefoglalók, statisztikák, elemzések készítése döntéselőkészítés céljából
  • A szakterületet érintő szabályzatok elkészítése és bevezetése
  • A kialakított rendszer fenntartása, fejlesztése, a szervezet fenntarthatóságával kapcsolatos tudatosságának kialakítása, fejlesztése
  • A Bonafarm csoport beazonosított környezeti és társadalmi kockázatai alapján fejlesztési javaslatok, hatékonyságot elősegítő magyar és nemzetközi módszerek, gyakorlatok feltérképezése és bemutatása

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú végzettséggel és Fenntarthatósági szakirányú továbbképzéssel rendelkezel
  • Rendelkezel a feladatkörhöz kapcsolódó gyakorlati ismeretekkel és releváns tapasztalattal
  • Ismered a vonatkozó szabályozási környezetet (szabványok, jogszabályok, vevői követelmények)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Környezettudatos szemléleted van
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német nyelvtudás

Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.
Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.