Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Termelésvezető

Dátum: 2021.06.11.

Hely: Baja, Bacs-Kiskun, HU, 6503

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Pick Szeged Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Pick Szeged Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

Biztosítani a gyár termelővonalain vállalatunktól elvárt és a hosszú évek alatt megszokott, kiváló minőségű élelmiszerek előállítását, kiemelt figyelemmel a munkavédelemre és a költséghatékony működésre.

Feladataid lesznek:

  • Biztonságos munkakörülmények megteremtése (EHS kultúra iránti magas szintű elkötelezettség), munkafegyelem biztosítása. A munkavédelmi előírások betartása és betartásának ellenőrzése.
  • A minőségbiztosítási területtel szorosan együttműködve irányítani és ellenőrizni a minőségi munkavégzést.
  • Éves teljesítményértékelés elvégzése és folyamatos visszajelzés a beosztott munkatársak részére.
  • Munkatársak motiválása ötletek generálásában, illetve támogatása azok megvalósításában, valamint szakmai továbbképzésüknek támogatása.
  • Munkakörök meghatározása, létszámnormák és létszám kialakítása és biztosítása.
  • A gyártási terv megvalósulásának biztosítása, folyamatfejlesztésekben való aktív részvétel.
  • Költséghatékony működés biztosítása.
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel.
  • Tevékenyen részt venni a technológiai eljárások és munkafogások kidolgozásában, a technológiai fegyelem betartatásában, az üzemekben folyó termelő tevékenységek dokumentálásában.
  • Ellenőrizni a gépek, berendezések rendeltetésszerű használatát, karbantartását.
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek és szervezeti folyamatok biztosítása a termelés területein.
  • Projekt határidők és költségkeretek nyomonkövetése, ellenőrzése és betartása.
  • A minőségirányítási rendszerben meghatározott termék- és minőségcélok és követelmények betartása és betartatása.
  • Részvétel a költségvetési, képzési és beruházási tervek összeállításában.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 5+ éves gyártó/termelő cégnél (legalább 80-100 fős telephely/gyár) szerzett gyártásvezetői, termelésvezetői tapasztalattal (vagy multinacionális vállalatnál (FMCG) gyárigazgatói tapasztalattal)
  • felsőfokú végzettséggel (élelmiszermérnök végzettség előnyt jelent), műszaki beállítottsággal
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészséggel, stratégiai gondolkodásmóddal
  • erős motivációval és kitartással, rugalmas és pozitív beállítottsággal, magas humánfókusszal
  • LEAN, TPM, Kaizen vagy SixSigma módszertani ismerettel és gyakorlati tapasztalattal
  • magas szintű számítógépes ismerettel (Excel és Office programok) (ERP (vállalatirányítási rendszer) - SAP ismerete előnyt jelent),
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • rugalmas és nyitott vagy az újdonságokra

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő munkakörben versenyképes fizetés és bónusz csomag
  • értékteremtő feladatok, önálló döntéshozatali lehetőség
  • teljes telephelyi felelősség
  • céges autó
  • folyamatos szakmai és vezetői tréningek
  • jó munkahelyi légkör

Pick Szeged Zrt.  a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.