Élelmiszermérnök gyakornok minőségirányítási szakterületre- Baja

Dátum: 2024. ápr. 10.

Hely: Baja, Bacs-Kiskun, HU, 6503

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Pick Szeged Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Pick Szeged Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

Egy élelmiszeripari nagyvállalat minőségirányítási működésének megismerése. Az iskola által előírt kötelező szakmai gyakorlat biztosítása.

Feladataid lesznek:

Munkavégzés közben (on the job learning) a minőségirányítási terület folyamatainak megismerése, ehhez kapcsolódó mérnöki működés, gondolkodás elsajátítása:

  • Minőségügyi auditor munkájának támogatása.
  • Középtávú minőségbiztosítási projektekben aktív részvétel.
  • Minőségügyi utasítások készítésének támogatása.
  • Tréning anyagok előkészítése, optimalizálása.
  • Kvalifikációs folyamat támogatása - adatgyűjtések, elemzések, dokumentációk készítése.
  • Egyéb minőségüggyel kapcsolatos feladatok.
  • Riportok készítése.

Indítsd el velünk a szakmai életutad!

Miért válassz minket?

Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes szakmai és a jövőben karrierlehetőségek várnak:

  • Nálunk valóban dolgozni fogsz, így a minőségirányítási terület minden szintjét megismerheted munka közben (on the job learning),
  • Velünk egy stabil cégcsoportban valósíthatod meg jövőbeni karriercéljaid.
  • Folyamatos fejlődésedet mentorral, kiemelkedő szakmai környezettel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.

Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • aktív, folyamatban lévő élelmiszermérnöki tanulmányok,
  • élelmiszeripari szakképzettség és/ vagy gyakorlat előny,
  • magas szintű kommunikációs és szervezőkészség,
  • megbízható, precíz és alapos végrehajtás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Pick Szeged Zrt.  a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.