Vetőmagüzemi műszakvezető

Dátum: 2024. ápr. 21.

Hely: Bóly, BA, HU, 7754

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bóly Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bóly Zrt.  csapatához.

Munkavégzés helye:

Bóly (Állomáspuszta)

A munkakör célja:

Feldolgozási teendők megszervezése, ellenőrzése.

Feladataid lesznek:

  • Napi munka szervezése, ellenőrzése, csoportos munkavégzés esetén a munkairányítók kijelölése.
  • A szükséges dokumentációk naprakész vezetése.
  • Beérkező termények fogadási sorrendjének felügyelete, a termény lefogadásának irányítása.
  • Kimenő áruk szállítójárműre történő rendeltetésszerű rakásának ellenőrzése.
  • Vetőmag tisztító és csávázó mester munkájának ellenőrzése.
  • A fajtaváltások szakszerű elvégeztetése és ellenőrzése, naprakész dokumentálása a szükséges minőségirányítási dokumentumokban.
  • Feldolgozásból származó alapbizonylatok naprakész kitöltése és továbbítása.
  • Laboratórium munkájának figyelemmel kísérése.
  • Munka-, baleset, és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása, a hatályos törvények, illetve rendeletek alapján a biztonságos munkavégzés megszervezése, ellenőrzése, a munkavédelmi-, illetve tűzvédelmi szabályzatban meghatározott – a műszakvezetőkre vonatkozó – feladatok maradéktalan ellátása, a szükséges dokumentumok kiállítása.
  • Szükséges egyéni védőeszköz biztosítása, használatának ellenőrzése.
  • Bérelszámolás alapadat szolgáltatás.

Miért válassz minket?

  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel,
  • önállóan, precízen és pontosan végzed a munkád, valamint
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Office programokat.

Előnyt jelent, ha

  • ismered az SAP vállalatirányítási rendszert, valamint
  • rendelkezel mezőgazdasági tapasztalattal.

Bóly Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
Bóly Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.