Szarvasmarha ágazatigazgató

Dátum: 2024. szept. 19.

Hely: Bóly, BA, HU, 7754

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Telephely: Bóly

Vállalat: Bóly Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bóly Zrt.  csapatához.

Munkavégzés helye:

A Bonafarm Mezőgazdaság szarvasmarha ágazatának telephelyei

A munkakör célja:

A tehenészeti és a növendéknevelő telepek zavartalan működésének biztosítása. A rendelkezésre álló erőforrások hatékony alkalmazása a Szarvasmarha ágazat területén az eredményesség érdekében.

Feladataid lesznek:

  • a termelési igazgató által kiadott irányelveknek megfelelően irányítja a tejtermelési, borjú és növendékmarha nevelési és kereskedelmi tevékenységet, biztosítja annak feltételeit, illetve közreműködik annak biztosításában,
  • részt vesz a középtávú és az éves tervek szarvasmarha ágazatra vonatkozó részének elkészítésében,
  • részt vesz az ágazat éves beruházási és felújítási tervének elkészítésében, és az elfogadott tervek megvalósításában
  • kialakítja az irányítása alá tartozó feladatok ellátására a legmegfelelőbb szervezetet,
  • irányítja a marhatelepek fejési, a marha tartás és takarmányozási technológiai leírásainak elkészítését, figyelemmel a munka-, tűz-, környezetvédelmi és egyéb hatósági előírásokra, valamint az állategészségügyi és minőségbiztosítási szempontokra, és gondoskodik a technológiai utasítások (eljárások) betartásáról,
  • irányítja a tenyészállatok, szaporító és egyéb anyagok beszerzését,
  • gondoskodik az állatállomány egészségügyi felügyeletéről,
  • közreműködik a hatósági és a belső ellenőrzéseken, és intézkedik a feltárt hiányosságok megszüntetéséért,
  • a munkák jó szervezésével gondoskodik a termelési tevékenység eredményességéről, a termelékenység növeléséről,
  • részt vesz a szarvasmarha ágazattal kapcsolatos szerződések megkötésében, és intézkedik azok teljesítéséről,
  • figyelemmel kíséri a szakterületéhez tartozó új eljárásokat, szakmai és gazdasági lehetőségeket, szakmai irányvonalakat, és javaslatokat terjeszt elő.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívásokat, és értékteremtő feladatokat,
  • Nagyfokú önállóságot,
  • Versenyképes jövedelmet és juttatásokat,
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat,
  • Vezetői bónuszrendszert, valamint
  • Céges gépjárművet.

Téged keresünk, ha

  • van felsőfokú (agrármérnök, közgazdász) végzettséged,
  • rendelkezel minimum 5-10 éves termelésben szerzett vezetői munkatapasztalattal,
  • magabiztosan használod a MS Office programokat (Excel, Word),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel,
  • van „B” kategóriás jogosítványod,
  • képes vagy az önálló döntéshozásra, illetve
  • magas az együttműködő képességed, ugyanakkor határozott és magabiztos fellépés jellemez.

Az SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent.

Bóly Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
Bóly Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.