Minőségbiztosítási vezető

Dátum: 2024. aug. 17.

Hely: Bóly, BA, HU, 7754

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bóly Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bóly Zrt.  csapatához.

Munkavégzés helye:

Több magyarországi telephely.

A munkakör célja:

Sertés- és baromfi ágazatok minőségbiztosítási tevékenységének és folyamatainak teljes körű irányítása, felügyelete ellenőrzése, dokumentálása (vizsgálatok, specifikációk, reklamációkezelés, munkarend stb.)

A munkakör célja, hogy a vevők részére átadott termék minden részében az elvárt (vevői, törvényi stb.) minőségnek feleljen meg.

Feladataid lesznek:

  • Az ágazat célkitűzéseinek megvalósításában való részvétel a minőségirányítás alapelvének, a PDCA elv alkalmazásával;
  • Az ágazatra vonatkozó minőségügyi rendszerek kidolgozásában való részvétel, azok bevezetése, működtetése és a rendszer követelmények megvalósulásának tervszerű kontrollja;
  • A szervezeti egységek által működtetett folyamatok szabályzásának koordinálása;
  • Az ágazat működésével kapcsolatos hiányosságok feltárása, javaslattétel a hiányosságok megszüntetésére;
  • Fejlesztést eredményező projektjavaslatok megfogalmazása, projekttervek összeállítása, projektek vezetése;
  • Az ágazatban meglévő minőségirányítási rendszer tanúsítások fenntartása;
  • Az ágazatban a jogszabályi előírásoknak megfelelő élelmiszerbiztonsági rendszerek kidolgozása. Az élelmiszerbiztonsági rendszerek éves tervezett auditja alapján azok folyamatos fejlesztése: a felülvizsgálati eredmények alapján intézkedési terv előterjesztése a szervezeti egység vezető felé;
  • A szervezeti egységvezetőkkel való közreműködés a szabályozásunknak megfelelő, dokumentált nem megfelelőségek kivizsgálásában, azok okainak meghatározásában, a helyesbítő tevékenységek kidolgozásában, azok hatékony megvalósulásának a visszaellenőrzésében;
  • Minőségmenedzsment oktatásokkal a minőségkultúra fejlesztése;
  • A nyomonkövethetőség teljes körű ellenőrzése, javaslattétel a feltárt hiányosságok alapján a fejlesztésekre;
  • Az ágazat hatékonyságát javító intézkedések megfogalmazása, azoknak az ágazatigazgató részére történő továbbítása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú végzettséggel; minőségirányítási rendszer ismerettel rendelkezel;
  • 1-3 éves vezetői tapasztalattal;
  • Munkaszervezésben és projektvezetésben szerzett tapasztalattal;
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készséggel, jó kapcsolatteremtő- és szervezőkészséggel;
  • Megbízható, precíz és alapos végrehajtás jellemez;
  • Rugalmas, nyitott és dinamikus személyiség vagy;
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemez;
  • Kiegyensúlyozott, magabiztos, határozott egyéniség vagy;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előny jelent:

  • Állatorvos, vagy állattenyésztési mérnök végzettség;
  • ISO szabványok, specifikus mezőgazdasági-, élelmiszerbiztonsági szabványok ismerete;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Bóly Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
Bóly Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.