Állásajánlat megosztása

Energetikus

Dátum: 2022.06.19.

Hely: Bóly, BA, HU, 7754

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bóly Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bóly Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

A Bonafarm Mezőgazdaság telephelyeinél jelentkező energiafelhasználás nyomon követése, a telehelyek működéséhez szükséges teljesítmények és kapacitások lekötése.

Feladataid lesznek:

  • Az energia tervek elkészítésében és az energiahatékonysági auditok lebonyolításában való aktív részvétel.
  • Az energetikai szakreferensi jelentések elkészítéséhez szükséges dokumentációk összeállítása.
  • Javaslattétel az ágazatok felé az energia hatékonyság és az üzembiztonság növelésére (karbantartások, korszerűsítések, meddő kompenzációk, stb.).
  • Szolgáltatókkal és a társágazatokkal való szoros kapcsolattartás, az energia felhasználással kapcsolatos ügyek intézése, egyeztetések lefolytatása.
  • A villamos energia, földgáz beszerzéshez és felhasználáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység irányítása, végzése.
  • A havi fogyasztási adatok nyilvántartása, ellenőrzése, számlákkal való megfeleltetése, a havi költség felosztó elkészítése.
  • A fenntartási kivitelezési munkákat megszervezése, lebonyolítása, a műszaki átadás átvétel lefolytatása, teljesítési igazolások kiadása.
  • A beruházások energetikai támogatása (igénybejelentések elkészítése, energia ellátással kapcsolatos szerződések előkészítése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal, kereskedőkkel).

Miért válassz minket?

  • Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
  • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Fejlődési lehetőségeket,
  • fiatalos, lendületes csapatot,
  • saját laptopot és mobiltelefont a munkavégzéshez,
  • saját gépjárművel történő bejárás esetén a bejárás átlagon felüli támogatását, illetve
  • versenyképes jövedelmet és juttatásokat,
  • egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel villamos mérnöki vagy műszaki felsőfokú végzettséggel,
  • rendelkezel 2-3 éves műszaki-vagy mezőgazdasági területen szerzett tapasztalattal,
  • vagy pályakezdőként keresed a helyed,
  • rendelkezel ,,B” kategóriás jogosítvánnyal és saját gépkocsival,
  • magabiztosan használod a MS Office programokat, valamint
  • önállóan, precízen és felelősségteljesen végzed a munkád.

Előnyt jelent, ha

ismered az SAP vállalatirányítási rendszert.

Bóly Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
Bóly Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.