Gyárvezető (Alsómocsolád)

Dátum: 2024. máj. 8.

Hely: Alsómocsolád, BA, HU, 7345

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Telephely: Alsómocsolád

Vállalat: Pick Szeged Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj, és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed!

Csatlakozz a Pick Szeged Zrt. alsómocsoládi csapatához!

A munkakör célja:

Biztosítani a gyár termelővonalain vállalatunktól elvárt és a hosszú évek alatt megszokott, kiváló minőségű élelmiszerek előállítását, kiemelt figyelemmel a munkavédelemre és a költséghatékony működésre.

Feladataid lesznek:

  • Biztonságos munkakörülmények megteremtése (EHS kultúra iránti magas szintű elkötelezettség), munkafegyelem biztosítása. A munkavédelmi előírások betartása és betartásának ellenőrzése,
  • A minőségbiztosítási területtel szorosan együttműködve irányítja és ellenőrzi a minőségi munkavégzést,
  • Éves teljesítményértékelés elvégzése és folyamatos visszajelzés a beosztott munkatársak részére,
  • Munkatársak motiválása ötletek generálásában, illetve támogatása azok megvalósításában, valamint szakmai továbbképzésüknek támogatása,
  • Munkakörök meghatározása, létszámnormák és létszám kialakítása és biztosítása,
  • A gyártási terv megvalósulásának biztosítása, folyamatfejlesztésekben való aktív részvétel,
  • A gyári költségek alakulásának figyelemmel kísérése (fő fókusszal az önköltségre), költséghatékony működés biztosítása, javító intézkedések megtétele
  • Energia költségek monitorozása, a fajlagos költségek javítása
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel,
  • Tevékenyen részt vesz a technológiai eljárások és munkafogások kidolgozásában, a technológiai fegyelem betartatásában, az üzemekben folyó termelő tevékenységek dokumentálásában,
  • Ellenőrzi a gépek, berendezések rendeltetésszerű használatát, karbantartását, csökkenti a reaktív meghibásodások arányát
  • Felügyeli a preventív karbantartás megvalósulását, javaslatokat tesz annak fejlesztésére
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek és szervezeti folyamatok biztosítása a termelés területein,
  • Projekt határidők és költségkeretek nyomon követése, ellenőrzése és betartása,
  • A minőségirányítási rendszerben meghatározott termék- és minőségcélok és követelmények betartása és betartatása,
  • Részvétel a költségvetési, képzési és beruházási tervek összeállításában, valamint az éves CAPEX terv elkészítésében, a fejlesztések megvalósulásának koordinálása

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Amit kínálunk?

  • Kihívást jelentő munkakörben versenyképes fizetés és bónusz csomag,
  • Önálló döntéshozatali lehetőség,
  • Teljes telephelyi felelősség,
  • Gépjármű használat, magán használatra is,
  • Folyamatos szakmai és vezetői tréningek.

Téged keresünk, ha

  • Legalább 5-8 év termelés-/gyártásvezetői gyakorlattal rendelkezel, legalább 80-100 fős telephely/gyár vezetésében (vagy multinacionális vállalatnál [FMCG] gyárigazgatói tapasztalattal),
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van (élelmiszermérnöki végzettség előnyt jelent), műszaki vénával rendelkezel,
  • Angol nyelvből tárgyalóképes tudással rendelkezel (az angol nyelv ismeretén felül német nyelvismeret előnyt jelent),
  • Stratégiai szemléleted és tapasztalatod van,
  • Jó szervezőkészséggel, gyors alkalmazkodóképességgel és stressztűrő képességgel rendelkezel,
  • LEAN, TPM, Kaizen vagy SixSigma módszertani ismereted és gyakorlati tapasztalatod van,
  • Magas szintű a számítógépes ismereted (Excel és Office programok, ERP [vállalatirányítási rendszer] - SAP ismerete előnyt jelent),
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • Rugalmas és nyitott vagy az újdonságokra, és magas humán fókusszal rendelkezel.

Pick Szeged Zrt.  a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik.

Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.