Bonafarm Iránytű - Műszakvezető képzési program

Dátum: 2024. ápr. 10.

Hely: Ács, Komarom-Esztergom, HU, 2941

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Fiorács Kft.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Fiorács Kft. csapatához.

A munkakör célja:

Szeretnéd megismerni az Bonafarm Mezőgazdaság termelési folyamatait? Akkor itt a helyed!

Kétéves programunk keretében részt vehetsz Sertéságazatunk operatív folyamataiban, miközben megtalálhatod saját vezetői stílusodat.

Munkavégzés helye: Ács és a környékbeli sertéstelepek

Állattenyésztési tevékenységünk fő fókusza a sertéstenyésztés, éves szinten több mint 600 ezer hízósertést állítunk elő a Bonafarm Mezőgazdaság saját és integrációs telepein. Büszkék vagyunk arra, hogy telepeinken felnevelt állatok biztosítják a kiváló minőségű Pick Friss hús termékek alapanyagát. Magas minőségű termékeink hazai és nemzetközi sikerét kollégáink tudása, hozzáállása és hűsége biztosítja.

A program két éve alatt:

  • a termelési terület minden szintjét megismerheted munka közben (on the job learning),

  • megtanulhatod nem csak az alapokat, de komoly szakmai tapasztalatokat is szerezhetsz;

  • bejárhatod a ranglétrát, azaz eljuthatsz a fizikai munkától a kis- majd a nagyobb csoportok vezetéséig;

  • megismerheted a mezőgazdasági telephelyeinket és a támogató területek működését;

  • a szaktudáson felül általános készségfejlesztő tréningjeink révén fejlődhetsz;

  • mentorod végigkíséri a fejlődésedet, s mindenben támogat, legyen szó akár szakmai, akár vezetői tudásod gyarapításáról;

  • s végül, de nem utolsó sorban, egy elhivatott, együttműködő és vidám csapat tagja lehetsz.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel;

  • pályakezdő vagy/ néhány éves (1-2) tapasztalattal rendelkezel;

  • van B kategóriás jogosítványod;

  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Office programokat;

  • megbízható, proaktív személyiség jellemez;

  • szívesen tanulsz és teszel a fejlődésért.

Fiorács Kft.  mára a Bonafarm Csoport és az ország egyik legnagyobb sertéstenyésztéssel és hízlalással foglalkozó vállalatává nőtte ki magát. Évente több mint 200 000 hízósertést állítunk elő, mellyel többek között a Pick Szeged Zrt. termékeinek minőségi alapanyagát is biztosítjuk. A Fiorács Kft.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.